ســــــــــــال نــــــــــــــو مــــــــــبارک !
جستجو

شانی وب‌سایت ما:https:/victorwear.ir

حریم خصوصی

همانطور که می‌دانید برای ارائه خدمات امن و بهتر جهت خرید آنلاین، ثبت نظرات و یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی از کاربران درخواست می‌شود. از جمله برای پردازش و ارسال سفارش‌، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمامی فعالیت‌های ویکتور ویر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌شود، طی فرآیند خرید، فاکتور نیز صادر می‌شود.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تأیید مشتری است که ویکتور ویر ضمن حفظ حریم این اطلاعات، تمامی مکاتبات خود را از طریق آن‌ها انجام می‌دهد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس توسط مشتری، به منزله صحت آن‌هاست و در صورتی که این موارد به صورت صحیح و یا کامل درج نشده باشد، ویکتور ویر جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست و دریافت کند.

قطعاً مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت ویکتور ویر، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت ویکتور ویر است.

لازم به ذکر است که مشتری می‌تواند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود ثبت کند که ویکتور ویر از این اطلاعات تنها برای ارسال همان سفارش استفاده خواهد کرد.

همچنین ویکتور ویر ممکن است جهت ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازاریابی، اطلاع رسانی در رابطه با سرویس‌ها، خدمات و یا تخفیفات، برای مشتریان و اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. .

در مورد نقد و نظراتی که کاربران ارسال می‌کنند ویکتور ویر ممکن است آن را در راستای قوانین وب سایت ویرایش کند و اگر نظری مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ویکتور ویر می‌تواند از طریق اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز ورود بر عهده کاربران است و کاربران به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نباید این اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.

ویکتور ویر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و حافظ اطلاعات شخصی آنان است و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی‌دهد مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد تا در اختیار مراجع ذی ربط قرار دهد.

به واسطه پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، از اطلاعات کاربران محافظت و از استفاده‌های غیر قانونی جلوگیری می‌شود. این محافظت شامل IP و کوکی‌هایی که ویکتور ویر همانند سایر وب سایت‌ها جمع آوری می‌کند نیز می‌شود.

جهت ارتباط و طرح هر گونه سوال، لطفاً از اطلاعات تماس زیر استفاده کنید:

تلفن تماس و فکس :

پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰

۰۹۳۹۲۰۰۸۱۲۰
۰۹۳۹۷۹۱۱۹۵۷
۰۹۳۷۵۰۰۷۵۷۱

آدرس دفتر مرکزی :
تهران، کارخانه نوآوری آزادی